Onaylar

Concord College Yaz Okulu, British Council tarafından Birleşik Krallık’ta İngilizce öğrenimi vermesi için onaylanmış olmasının yanında, bir dizi profesyonel kuruluşun da üyesi durumundadır.
English UK
English UK, Birleşik Krallık’taki onaylı İngilizce dil merkezlerinin ulusal birliğidir. Standartları yükseltmek ve öğrencilerin Birleşik Krallık’ta İngilizce öğrenirken mükemmel bir deneyim yaşamalarını sağlamak için çalışır. Concord, English UK ve English UK Central’in üyesi olmaktan gurur duymaktadır.
British Council
Accreditation UK, Birleşik Krallık’ta Yabancı Dil Olarak İngilizce (EFL) kursları sağlayan okullar, kolejler ve üniversiteleri takip eden bir kalite güvence programıdır. Bu program, sağlayıcıların sağladıkları öğretim, yönetim, tesis ve sosyal imkânları kontrol etmekte ve geliştirmektedir. English UK ve British Council tarafından yönetilmektedir. Onaylı bir merkez seçtiğinizde, yüksek kaliteli öğrenim, paranızın karşılığını verecek bir hizmet ve geleceğiniz için en iyi yatırımı yaptığınız konularında emin olabilirsiniz. Okullar deneyimli ve bağımsız müfettişlerce düzenli olarak ziyaret edilmekte ve yalnızca Programın yüksek standartlarını karşılayanlar onaylanmaktadır.
Quality Education ve Quality English
Quality English okulları, İngilizce konuşan ülkelerdeki en iyi bağımsız İngilizce dil okulları arasından dikkatle seçilir. Kaliteleri ve itibarları ile ünlüdürler ve dünyanın değişik yerlerindeki makbul noktalarda genel ve uzmanlaşmış kurslar sunarlar. Bütün okullar bağımsız olarak idare edilmektedir. Bir zincire dahil değildirler ve her okulun kendine has bir karakteri bulunur. Quality Education kolejleri, İngilizce dilinde akademik ve mesleki kurslar veren en iyi bağımsız kolejler arasından dikkatle seçilir. İstisnai hizmetler, benzersiz bir karakter ve çeşitli kurslar sunarlar. Bağımsız ve onaylı olmaları gerekmektedir. Quality English, öğrencilerin aldıkları kurslardan memnun olduklarından emin olmak için öğrenciler ve temsilcilerin yorumlarını kontrol eder ve kalite kontrol konusunu çok ciddiye alarak, öğrenci yorumları, temsilci referansları ve onaylama süreci sonuçları vasıtasıyla bütün İngilizce dil okullarının kalitesini düzenli olarak denetler. Bunların mükemmel ve tutarlı bir standartta olması gerekmektedir.
Trinity College London
Trinity College London, İngiliz dili için uluslararası bir sınav kuruludur. Concord, Notlu Konuşma İngilizcesi Sınavları (GESE) için tescilli bir sınav merkezidir. GESE sınavları, İngilizceyi yabancı dil, ikinci ya da ek dil olarak öğrenen adaylara yöneliktir. Dört aşama altında gruplanan 12 GESE notu mevcuttur: Başlangıç, Temel, Orta ve İleri.